Witaj
Zaloguj się
 
Wygasa : 4/4/2020 10:29:01 PM
Cena : 0.00
Dodane przez : Ashley
Zobacz wszystkie ogłosznia tej osoby
Napisz do : Ashley
Wyślij  znajomemu
Polski PRZEWODNIK po Los Angeles i okolicach zaprasza do słonecznej Kaliforni

Lokacja :
Los Angeles, California, 92626 , USA
Internet : http://www.world-of-adventures.com

Witam wszystkich. Nazywam się Agnieszka Liddle, jestem autorką bloga http://discovering-our-world.com , Prowadzę też własne Biuro Podróży - World of Adventures www.worldofadventures.com - w Costa Mesa koło Los Angeles, z zamiłowania jestem też przewodnikiem po Los Angeles i okolicach. W ramach działalności mojej firmy oferuję indywidualne, dostosowane do potrzeb i budżetu każdego mojego klienta wycieczki po Kaliforni, których nie znajdziecie nigdzie indziej.
Czego możecie sie Państwo spodziewać w czasie wycieczek ?
Specjalizuję się w programach w pełni dostosowanych do oczekiwań turystów. Oferuję kontakt osobisty, przyjazną atmosferę i wspólne, zależne od indywidualnych potrzeb, budowanie programu pobytu. Tempo oprowadzania jest dostosowane do Państwa życzeń.
W moim towarzystwie zwiedza się miasto jak z dobrym znajomym. Możemy odwiedzić najbardziej prestiżowe okolice ,zabytki, lub miejsca do których rzadko trafiają turyści. Opowiem Państwu nie tylko o historii Los Angeles, Malibu, Santa Monica, San Diego oraz okolicznych miast, ale mogę też pokazać jak wygląda codzienne życie w południowej Kalifornii.
Aby zamówić wycieczkę albo uzyskać indywidualne rekomendacje proszę wysłać e-mail: ashley@world-of-adventures.com lub wypełnić formularz na naszej stronie www.world-of-adventures.com Możecie nas również znaleść na Facebooku pod nazwą firmy ... World of Adventures oraz na blogu www.discovering-our-world.com